Ochrana osobních údajů

Uvědomujeme si, že bezpečnost osobních údajů na internetu je velmi citlivé téma a proto se společnost AsisImport zaručuje a současně zavazuje, že všechny osobní údaje bude používat pouze pro vlastní potřebu, a že je neposkytne v žádné podobě nikomu jinému, s těmito výjimkami:

  • Přepravním firmám, které potřebují Vaše kontaktní údaje pro úspěšné doručení zboží, sdělujeme za tímto účelem následující údaje: adresa, e-mailová adresa, telefon.
  • Společnosti Miton Media, a.s. (se sídlem Soukenná 712/1, 466 01 Jablonec nad Nisou, Česká republika, IČ: 27343391), která je provozovatelem služby "Heuréka! - Ověřeno zákazníky" (viz http://overeno.heureka.cz ), sdělujeme e-mailovou adresu uvedenou v doručovacích údajích za tímto účelem: Služba "Heuréka! - Ověřeno zákazníky" zprostředkovává široké veřejnosti nákupní zkušenosti zákazníků v českých internetových obchodech získané na základě elektronického dotazníku zaslaného e-mailem zákazníkům, kteří uskutečnili objednávku v našem obchodu. Tento (jediný) e-mail je zákazníkovi zaslán cca 10 dnů od uskutečnění objednávky, po zaslání e-mailu je zákazníkova e-mailová adresa z databáze společnosti Miton Media, a.s. odstraněna. Ochrana osobních údajů při komunikaci se společností Miton Media, a.s. je ošetřena uzavřenou smlouvou o vzájemné spolupráci, čímž se tato společnost stává technickým zprostředkovatelem služby ve smyslu zákona o ochraně osobních údajů. Vězte prosím, že službu "Heuréka! - Ověřeno zákazníky" využíváme s jediným cílem, kterým je získání zpětné vazby od zákazníků a tím i následné zkvalitnění našich služeb. V každém případě platí, že dočasné poskytnutí e-mailové adresy společnosti Miton Media, a.s. máte možnost před objednávkou nebo při objednávce odmítnout, a to jakýmkoliv srozumitelným způsobem (poznámka v objednávce, samostatný e-mail, telefonát atd.).

Bezpečnost Vašich osobních údajů v naší databázi je zajištěna především díky pokročilému informačnímu systému s definovanými přístupovými právy.

Vyplněním a odesláním formulářů v našem obchodu vyjadřujete svůj souhlas se zpracováním osobních údajů uvedených v těchto formulářích. Stejné platí, pokud nám své osobní údaje dobrovolně sdělíte jinou formou (e-mail, telefon ap.).

Pokud jste v našem obchodu zaregistrováni a budete si přát tuto registraci zrušit, stačí o zrušení požádat telefonicky, e-mailem nebo jinou vhodnou formou. Zrušení Vašeho zákaznického účtu Vám bude potvrzeno e-mailem. Kromě dříve vystavených dokladů o Vás pak již nebudeme evidovat žádné údaje. To Vám samozřejmě nebrání se kdykoliv v budoucnu u nás znovu registrovat nebo objednávat zboží i bez registrace.